Kes on Indrek?

FacebookGoogle+LinkedInEmail

Indreku kompetentsid ja taust

Indrek Maripuu

Indrek Maripuu, mõttemustrite murdja, strateeg ja teenusedisainer

Indreku peamine fookus on mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine.

Oma “eelmises elus” jõudis ta kümmekond aastat aidata Eesti organisatsioonidel panna kokku äriplaane, tasuvusanalüüse ja strateegiaid. Selle töö raames viis ta läbi sadu ajurünnakuid erinevates organisatsioonides ning teda hakkas huvitama kuidas inimene mõtleb ning kuidas on võimalik mõtlemist suunata teistest erinevale rajale ja olla seeläbi konkurentidest nutikam.

Oma kogemustele ja rahvusvahelistele metoodikatele tuginedes on Indrek kokku pannud unikaalse metoodika, mis aitab treenida out-of-box mõtlemist – ta teeb selle põhjal koolitusi ja nõustab organisatsioonide arendus- ja tootearendusprojekte.

Nende tööde kõrvalt on ta 5 aastat Tallinna Tehnikaülikooli tudengitele ettevõtlust õpetanud, olnud AS Keila Taastusravikeskus nõukogu esimees ja portaali juhtimine.ee toimetaja. Lisaks tegeleb ta maaelu edendamisega olles üks Ogarate Talude Võrgustiku asutajaid.

Hariduse on ta omandanud Eestis ja Rootsis – kraadina on tal MBA Tallinna Tehnikaülikoolist, aga ta ütleb, et palju põnevam on olnud tudeerida neurolingvistilist programmeerimist (NLP), Rootsi loodust ja kultuuri ning waldorfpedagoogikat. Lisaks erinevad ärijuhtimisega seotud koolitused Eestis ja mujal. Kõik need kokku on andnud päris unikaalse kompoti :-).

Kontaktandmed

  • E-mail: indrek@maripuu.eu
  • Telefon: 50 10 539
  • Skype: indrekmaripuu

riskid

Mida nüüd edasi teha?

Võta alloleva vormi kaudu ühendust, kohtume, arutame Sinu meeskonna vajadusi ja me teeme personaalse pakkumise. Lihtne!

Nimi (vajalik)

E-mail (vajalik)

Telefon

Olen täpsemalt huvitatud:

 


FacebookGoogle+LinkedInEmail